Match Results in June

P12 - Mixed

Charlotte Gray & Sam Gray

On 28th June, Defeated

Yas Humphreys & Harry Rann

23-21  19-21  21-11

P6 - Mixed

Jacqui Spalding & Keith Farr

On 28th June, Defeated

Yas Humphreys & Harry Rann

21-19  19-21  21-6

P6 - Mens

Harry Rann & Lewis Insley

On 28th June, Defeated

Keith Farr & Curtis Thompson

21-14  21-19

P12 - Mens

Yoann Belon & Chris Massey

On 27th June, Defeated

Neil Cain & Laurie Chaplin

21-6  21-9

P3 - Mens

Tom Phillips & Jensen Veal

On 25th June, Defeated

Jon-Paul Leeke & Richard Price

21-18  22-20

P1 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 25th June, Defeated

Hannah Phillips & Tom Phillips

21-17  21-16

P2 - Mens

Dan Renshaw & Aaron Scott-Roberts

On 25th June, Defeated

Richard Gray & Sam Gray

14-21  21-11  21-19

P17 - Mixed

Jess Gilbert & Richard Gray

On 21st June, Defeated

Charlotte Gray & Sam Gray

21-10  21-17

P13 - Mens

George Gray & Coach Gray

On 21st June, Defeated

Neil Cain & Laurie Chaplin

21-10  21-16

P1 - Mens

Richard Ridley & Pete Kirby

On 21st June, Defeated

Tom Phillips & Jensen Veal

21-14  21-17

P5 - Mixed

Hannah Phillips & Tom Phillips

On 21st June, Defeated

Jacqui Spalding & Keith Farr

21-16  21-23  21-16

P2 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 20th June, Defeated

Jo Baggott & Pete Grammer

21-7  21-9

P1 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 19th June, Defeated

Abi Humber & Dom Alfonso

21-13  20-22  21-8

P5 - Mens

Jon-Paul Leeke & Richard Price

On 18th June, Defeated

Keith Farr & Curtis Thompson

21-18  21-15

P7 - Mixed

Penny Noyes & Michael Taylor

On 18th June, Defeated

Katie Johnson & Mike Hamman

21-11  21-6

P4 - Mens

Dan Renshaw & Aaron Scott-Roberts

On 17th June, Defeated

Keith Farr & Curtis Thompson

21-14  21-13

P1 - Mens

Richard Ridley & Pete Kirby

On 14th June, Defeated

Richard Gray & Sam Gray

21-15  21-15

P1 - Mixed

Abi Humber & Dom Alfonso

On 12th June, Defeated

Hannah Phillips & Tom Phillips

21-17  21-17

P2 - Mens

Tom Phillips & Jensen Veal

On 12th June, Defeated

Harry Rann & Lewis Insley

21-19  11-21  21-18

P1 - Mens

Richard Gray & Sam Gray

On 11th June, Defeated

Tom Phillips & Jensen Veal

16-21  21-16  23-21

P3 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 11th June, Defeated

Jo Baggott & Pete Grammer

21-5  21-10

P5 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 11th June, Defeated

Penny Noyes & Michael Taylor

21-16  21-16

P3 - Mixed

Jo Baggott & Pete Grammer

On 11th June, Defeated

Victoria Bateman & Keith Hobbins

18-21  22-20  21-16

P16 - Mixed

Den Scott & Aaron Scott-Roberts

On 9th June, Defeated

Charlotte Gray & Sam Gray

17-21  22-20  21-14

P12 - Mixed

Elaine Bricknell & Matthew Earley

On 9th June, Defeated

Yas Humphreys & Harry Rann

22-20  21-19

P15 - Mixed

Den Scott & Aaron Scott-Roberts

On 9th June, Defeated

Yas Humphreys & Harry Rann

21-19  21-8

P9 - Mixed

Katie Johnson & Mike Hamman

On 9th June, Defeated

Elaine Bricknell & Matthew Earley

21-19  21-4

P7 - Mixed

Penny Noyes & Michael Taylor

On 7th June, Defeated

Victoria Bateman & Keith Hobbins

21-5  21-6

P2 - Mixed

Denise Insley & Pete Kirby

On 7th June, Defeated

Jacqui Spalding & Keith Farr

21-11  21-14

P5 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 7th June, Defeated

Jacqui Spalding & Keith Farr

21-8  21-5

P1 - Mixed

Abi Humber & Dom Alfonso

On 5th June, Defeated

Denise Insley & Pete Kirby

19-21  22-20  21-17

P12 - Mixed

Emma Barry & Barry Bushell

On 4th June, Defeated

Elaine Bricknell & Matthew Earley

21-12  21-18

P4 - Mens

Dan Renshaw & Aaron Scott-Roberts

On 3rd June, Defeated

Jack Isaacs & Pete Grammer

21-15  15-21  21-19

P2 - Mixed

Denise Insley & Pete Kirby

On 2nd June, Defeated

Jo Baggott & Pete Grammer

21-10  21-8

P7 - Mixed

Sophie Baggott & James Phillips

On 1st June, Defeated

Katie Johnson & Mike Hamman

21-12  21-11